פילטר ציפס אסם נסטלה

CHIPS אסם

אסם נסטלה משיקה סדרת חטיפי צ׳יפס חדשה ואנחנו יצרנו פילטר אינסטגרם שמאפשר למשתמשים לצאת מתוך החטיף בצורה משעשעת.
פילטר אינסטגרם ארט אוף דרימינג

Art Of Dreaming

לקראת פתיחת "ארט אוף דרימינג" בעזריאלי שרונה, בה מוצגים 33 פסלים מתנפחים מידי 24 אמנים, יצרנו פילטר שמעורר את ההזמנה לחיים ומציג את אחת הבובות המתנפחות.

Offer Nissim Pride

לרגל מסיבת הסגירת הרשמית של מצעד הגאווה בפארק הירקון (עופרה בפארק) יצרנו פילטר המביא את הפוסטר לחיים ומציג ספירה לאחור לקראת המסיבה.
פרידה קאלו פילטר אינסטגרם.

Muckrock Frida

הציור האייקוני של אמנית הרחוב ג'ולס מאק בשכונת אבוט קיני בלוס אנג'לס מתעורר לחיים במציאות רבודה.
פילטר סביביון מציאות רבודה

Dreidel סביבון

תחילת עידן חדש במשחק המסורתי: סביבון במציאות רבודה. בלחיצת כפתור, הניחו את הסביבון הווירטואלי על כל משטח ולאחר מכן לחצו שוב כדי לסובב אותו לקבלת התוצאה.

What The Fanta

לקראת השקת שני טעמים סודיים של פאנטה זירו, יצרנו פילטר אינסטגרם שעוזר למשפיענים לקדם את פעילות הגולשים בה ניתן לנחש את הטעם של פאנטה באתר ייעודי.

ביום השביעי

פילטר אינסטגרם שיצרנו לתערוכה היום השביעי מחייה את הכרזה לתערוכה, התערוכה עצמה היא אסופה של יצירות שמשקפות זוויות שונות ומרתקות על המתרחש מה-7 באוקטובר
פילטר לאינסטגרם פייבר

פייבר Disco Party

חברת Fiverr מפיקה מסיבה סוף שנה לעובדים שלה, כדי לתבל את ההייפ יצרנו פילטר אינסטגרם המאפשר סריקה של הפוסטר של המסיבה והבאת הסצנה לחיים בשתי המצלמות.
פילטר לאינסטגרם של עמותת שוות

Power Pose

לרגל שבוע הנערה הישראלית של עמותת שוות יצרנו פילטר אינסטגרם המורה לעמוד בפאוור פוז - תנוחת כוח המשדרת ביטחון ועוצמה,הפילטר נכנס לפעולה עם תנוחה.
פילטר אינסטגרם חטופים

BRING THEM HOME

בהחלט ניתן לחזור לשגרת חיינו, אך אסור לנו לשכוח את החטופים מאחור! פילטר שיצרנו למטה החטופים מציג את הימים, השעות, הדקות והשניות שהם מוחזקים בעזה.