פילטר אינסטגרם מסכת רייבים

Rave Recovery

לייבל הטכנו EXHALE השיק חנות חדשה ולשם כך יצרנו פילטר אינסטגרם המבוסס על אחד המוצרים: Rave Recovery Mask, פילטר המדמה שתי סצנות אימרסיביות לפני ואחרי הרייב
פילטר מיוזיק קיט 3 שימוש

Music Kit V.3

הסיקוונסר המוזיקלי הראשון באינסטגרם חוזר! מיוזיק קיט 3 משלב בתוכו 29 ערוצי כלים ואפקטים, תוך מספר שניות תיצרו מוזיקה וכל זה קורה בתוך פילטר באינסטגרם.

Lenske – EP Sampler

אמלי לנס היא תקליטנית ומפיקה בלגית בעלת שם עולמי בסצנת הטכנו, יחד יצרנו פילטר מוזיקלי המאפשר האזנה לקטעים מתוך ה-EP החדש שיצא בלייבל שלה.

Tattoo AR

פיצ'ר חדש וחם שמשדרג כל פילטר באינסטגרם - בחרו תמונה מהגלריה של הטלפון והפכו אותה לקעקוע מציאות רבודה על הלחי שלכם.

Music Kit V.1

הפילטר ששבר מוסכמות, הסיקוונסר המוזיקלי הראשון באינסטגרם. הוא אינו מתפאר באלמנטים ויזואלים כמו בהנצחת החלוציות ובכך שהוא מאפשר לייצר מוזיקה תוך שניות!

Music Kit V.2

מיוזיק קיט 2 - פילטר המשך ללהיט ששבר את אינסטגרם בשדרוג למציאות רבודה, 28 לופים מוזיקלים מוכנים לפעולה, איך להפוך למפיק מוזיקלי תוך 4 לחיצות.

Dancing Pallbearer

הקברנים הרוקדים שהפכו ללהיט בתקופת הקורונה, ואיך אפשר שלא לשדרג את החוויה הויראלית, עם פילטר מטורף יחד עם קאבר מקורי ללהיט Astronomia
פילטרים אינסטגרם ביט בוקס

Beatbox Guru

ביטבוקס גורו הוא פילטר שעושה בדיוק את מה שאתם חושבים שהוא עושה, שמונה קטעי ביטבוקס משופשפים שיתחלפו בכל פעם שתפתחו את הפה, יחד עם אפקטים ויזואלים.

The Conductor

הפילטר The Conductor הוא אפקט AR אשר מגיב לסאונד בזמן אמת, הוא מעניק ביטוי ויזואלי המושפע מהמיקרופון של הטלפון, הידיים זזות לפי הקצב והצליל.

Split Screen Delay

הטרנד העכשווי של אפקט האיחור תמונה במסך מפוצל הגיע לאינסטגרם, אנחנו שידרגנו את הפילטר מ-8 ל-16 מסכים בשילוב כפתורים לבחירת מצב.