פילטר לאינסטגרם פייבר

פייבר Disco Party

חברת Fiverr מפיקה מסיבה סוף שנה לעובדים שלה, כדי לתבל את ההייפ יצרנו פילטר אינסטגרם המאפשר סריקה של הפוסטר של המסיבה והבאת הסצנה לחיים בשתי המצלמות.
פילטר לאינסטגרם של עמותת שוות

Power Pose

לרגל שבוע הנערה הישראלית של עמותת שוות יצרנו פילטר אינסטגרם המורה לעמוד בפאוור פוז - תנוחת כוח המשדרת ביטחון ועוצמה,הפילטר נכנס לפעולה עם תנוחה.
פילטר סוכות

My Sukkah

הסוכה הראשונה במטאוורס בשיתוף עם Meta. בסריקת תמונה, נחשף קיר סוכה שמעליו ענפי סכך, לחיצה מאפשרת לעצב אותו עם קישוטים אינטראקטיביים וקוליים.
פילטר אגדיר

Sensational Agadir

לרגל השקת סנסשיונאל בורגר ברשת אגדיר, יצרנו פילטר המחייה ציור קיר ייחודי המופיע בסניפי אגדיר ברחבי הארץ, הפילטר נותן חוויה כפולה במצלמה האחורית והקדמית.
פילטר מוזיקלי Sound Surface

מוזיקה במציאות רבודה | Sound Surface

לראשונה באינסטגרם פילטר מחולל צלילים, Sound Surface יוצר מוזיקה אלקטרונית עם בס, תופים, סינטיסייזר, ווקודר ומאסטרו שנע בין סולמות מוזיקליים ומקבצים שונים.
פילטר אינסטגרם בולען איילון

פילטר בולען באיילון

קריאטיב והומור הוא היומיום שלנו ב-Filterim, לקחנו את תקרית הבולען באיילון והפכנו אותה ל.. ניחשתם נכון, פילטר באינסטגרם.
פילטר איספירט

Bumpin׳ Beats פילטר אינסטגרם

מותג האופנה ההונג קונגי Esprit משיקים פופ-אפ בלוקיישן חם בעיר, לכבוד המאורע יצרנו פילטר אינסטגרם אינטרקטיבי המאפשר לנגן לייב בעמדת תיקלוט וירטואלית.
פילטר אינסטגרם אורי שוחט

Shochatoda

שוחטודה הוא אלבומו החדש של אורי שוחט, אמן, מפיק מוזיקלי וסנדק היפ הופ הישראלי. יצרנו לשוחט פילטר המאפשר לסרוק את עטיפת האלבום ולהפעיל חוויה אימרסיבית.
בסטיל פילטר אינסטגרם

באסטיל Input

אינפוט של להקת באסטיל הוא לא עוד פילטר באינסטגרם. זו חווית AR אימרסיבית. דרך סריקה של אלבומים מקבלים הצצה אינטראקטיבית ומוזיקלית לערוצי הלהיטים של הלהקה.
פילטר אינסטגרם יובל רוביצ׳ק ציור

Vending Machine AR Poster

איור של האמן והמאייר יובל רוביצ׳ק מקבל חיים במציאות רבודה דרך אפקט אינסטגרם, רוצים להפעיל את מכונת הלבבות? סקרו את האיור.