ההתהפכות

ה-Flipping מתייחס לאירוע היפותטי שבו שווי השוק של איתריום עולה על זה של ביטקוין. מונח זה יכול להתייחס גם לכל מצב שבו מטבע קריפטוגרפי קטן יותר או מבוסס פחות עוקף מטבע גדול יותר, מה שמסמל שינוי משמעותי בדומיננטיות בשוק. ה-Flipping נתפס כאמת מידה לצמיחה ולפוטנציאל של שוק מטבעות הקריפטו, והתרחשותו תסמן על שינוי גדול בנוף … להמשך קריאה

הודלר

בסלנג קריפטו, הודלר מתייחס לאדם המחזיק במטבע קריפטו מסוים, אפילו בתקופות של תנודתיות בשוק. המונח "HODL" הוא משחק במילה "החזקה" ומתייחס לאסטרטגיה של החזקה בנכס קריפטו לטווח ארוך, ללא קשר לתנודות המחירים לטווח קצר. הביטוי "Hold On for Dear Life" מדגיש את המחויבות של ההודלר להחזיק בנכס הקריפטו שלו, גם בתנאי שוק מאתגרים.

הולוגרמה

הולוגרמה היא תמונה תלת מימדית שנוצרת בטכניקת הצילום של ההולוגרפיה. הולוגרפיה לוכדת את האור המפוזר מאובייקט, ויוצרת תמונה דו מימדית הנראית כייצוג תלת מימדי של האובייקט המקורי. להולוגרמות יש מגוון רחב של יישומים, החל מתכונות אבטחה בכרטיסי אשראי ועד ליצירת חוויות מציאות מדומה ורבודה.

התקפה של 51%

סוג של מתקפת סייבר שבה ישות או קבוצה אחת משיגה שליטה על למעלה מ-50% מכוח הכרייה הכולל של רשת בלוקצ'יין, מה שמאפשר להם לשבש את שלמותה.