אפקט האינסטגרם שלנו בטופ 10 של מטא ספארק

אנחנו נרגשים לחלוק – אפקט אינסטגרם שיצרנו נבחר בפעם השניה ברציפות לטופ 10 של מטא ספארק לשנת 2022!
זהו אפקט אינסטגרם של ירין לידור הנקרא Sound Surface, לרשימת האפקטים המלאה בבלוג של מטא ספארק לחצו כאן.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meta Spark (@metaspark)

 

ירין יוצר ב-Meta Spark Studio מאז 2019 ותמיד קיבל השראה מהאפשרויות היצירתיות של מציאות רבודה, האפקט נקרא "Sound Surface". זוהי חווית AR שסוחפת את המשתמשים לעולם מוזיקלי שבו הם יכולים לקיים אינטראקציה עם מספר כלים מוזיקליים ולייצר סאונדים מקוריים על גבי מקבצים שונים.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yarin Lidor (@yarinlidor)

 

״אני אסיר תודה לצוות ב-Meta Spark AR על ההזדמנות המדהימה הזו ועל התמיכה ביוצרים כמוני. אני לא יכול לחכות לראות מה צופן העתיד עבור AR ולהמשיך לדחוף את הגבולות של מה שאפשר עם הטכנולוגיה הזו. זה כבוד אמיתי לקבל הכרה בעבודתי בקרב כל כך הרבה אנשים מוכשרים ויצירתיים, ואני אסיר תודה על כך. ההזדמנות לשתף את היצירות שלי עם קהילת מטא ספארק. הבחירה כאפקט מטא מוביל היא עדות לעבודה הקשה והמסירות שהשקעתי במלאכתי. יצירת אפקט אינסטגרם של מטא ספארק דורשת שילוב של מיומנויות טכניות וחזון אמנותי, והיכולת להפגיש את האלמנטים הללו כדי ליצור משהו משמעותי ומרתק היא שמחה אמיתית. אני גם אסיר תודה על התמיכה והעידוד של חבריי ליוצרים וצוות מטא ספארק. ללא המשאבים שהפלטפורמה מספקת, לא היה אפשרי עבורי להשיג את ההכרה הזו. אני מצפה להמשיך ליצור, ואני נרגש לראות מה צופן העתיד לפלטפורמה המרגשת והחדשנית הזו. תודה לכל מי שעזר לאפשר את ההישג הזה.״  ירין לידור, Filterim.

אפקט אינסטגרם Sound Surface
אפקט אינסטגרם Sound Surface

פילטר באינסטגרם ליצירת מוזיקה

Sound Surface משתמש באוסילטור כדי ליצור חווית אודיו ייחודית לחלוטין. בניגוד לאפקטים מסורתיים המסתמכים על אודיו מוקלט מראש, האפקט הזה משתמש במנוע האודיו הפנימי כדי לסנתז מגוון צלילים כולל סינתיסייזרים פוליפוניים, 50 אקורדים במפתחות מינור ומז'ור כאחד, 30 גרובי בס וסינת' ו-25 לולאות תופים. הפעלת "Sound Surface" היא קלה – פשוט לחצו וגררו כל אחד מהכפתורים בתוך אזור המשחק כדי ליצור מוזיקה משלכם. אתם יכול גם ללחוץ ולגרור את המאסטרו כדי לשנות את הסולם המוזיקלי. ״כשהתחלתי לעבוד על הפרויקט הזה, רציתי ליצור משהו שיהיה יותר אינטראקטיבי ומהנה הרבה יותר מסינתיסייזר מסורתי עם מקלדת פסנתר. מכיוון שאפקטי AR אינם תומכים כרגע במגע פוליפוני, הגעתי לרעיון לבנות סט של אקורדים מוזיקליים כך שמשתמשים יוכלו לעבור בקלות מאקורד אחד לאחר.״

אפקט אינסטגרם הוראות הפעלה

אנחנו מקווים שתהנו מ"Sound Surface" והצלילים הייחודיים שהוא יכול ליצור. תנו ליצירתיות שלכם לזרום וראו אילו יצירות מופת מוזיקליות תוכלו ליצור.