אנחנו בטופ 10 פילטרים של ספארק ל-2021

בשעה טובה שנת 2021 הגיעה לסיומה ואיתה גם סיכומי השנה במגוון התחומים וכמובן בעולמות המציאות הרבודה.
לא ציפינו להפתעה כל כך נעימה השנה ואנחנו לוקחים את הרגע הזה לחגוג את העובדה שהפילטר שיצרנו נבחר לאחד מעשרת הפילטרים המובילים לשנת 2021 על ידי Spark AR  🎉

מתוך מאות אלפי פילטרים שיצאו השנה שמחנו במיוחד לראות את הפילטר שלנו בעשירייה הפותחחת לצד יוצרי פילטרים שאנחנו מאוד מעריכים!
למאמר בבלוג הרשמי של ספארק אי. אר. ורשימת הפילטרים לחצו כאן

הפילטר המדובר – Music Kit V.3, מאפשר למשתמשים למקסס ולייצר מוזיקה עם מגוון מתקדם של אפקטים מובנים המשדרגים את הדינמיות והיכולות ליצר משהו חדש.

בתוך הפילטר תמצאו 29 ערוצים של כלים מוזיקליים לצד יחידת אפקטים השולטת על כל אחד מהערוצים. הוויב הכללי הוא מוזיקה אלקטרונית, האוס, טכנו, ברייקביט ושילובים של אפקטים שיוצרים אווירה אופורית. תופים, מצילות, באסים, ערוצי שירה, וסינתסייזרים אשר מסונכרנים אחד לשני עם משטח שליטה דינמי. כמובן שאין צורך בידע מוקדם בהפקה או בחוש קצב מתקדם בכדי לגרום לכלים להישמע טוב יחדיו, הקיט בנוי משתי קוביות, הקוביה העליונה מציגה את משטח השליטה במוזיקה והקוביה התחתונה את השליטה באפקטים, ישנם שלושה מצבים, מצבי הסלפי שאיתו נפתח הפילטר, מצב מפיק שכולל את הפאנל של האפקטים ומצב עיוות פנים שמוסיף נגיעה ויזואלית המגיבה למוזיקה.

בנימה אופטימית זו נאחל לכולנו שנה אזרחית טובה, בריאות, אושר ויצירתיות אינסוף!