פילטרים לאינסטגרם לעסקים – כל מה שצריך לדעת

הפילטרים החלו את דרכם ב2012 כאשר סנאפצ'ט הייתה הראשונה לחשוף פיצ'רים של מציאות רבודה באפליקציה. כמה שנים מאוחר יותר (2017) הכריזה מטא על השקת פלטפורמה ליצירת פילטרים בשם Spark AR. מטא הזמינה יוצרים לבנות פילטרים ולהתנסות בפלטפורמה לפייסבוק, ומאוחר יותר גם לאינסטגרם.

באוגוסט 2019 פייסבוק פתחה את הגישה למותגים. כעת, כל עסק יכול לייצר ולהעלות פילטרים מותאמים ולהשתמש בהם בסטוריז. מהלך שעד אותו רגע נחשב לאחד המשמעותיים בשינוי האופן שבו אנשים משתמשים באינסטגרם.

פילטרים לאינסטגרם

לפני שנלמד איך פילטרים לאינסטגרם יכולים לעזור לעסק שלכם , בואו נלמד קצת יותר. איך מציאות רבודה קשורה לפילטרים באינסטגרם?

איך מציאות רבודה קשורה לפילטרים באינסטגרם?

אובייקטים ואפקטים וירטואליים מופיעים על גבי וידאו חי. פילטרים יכולים לכסות את פני המשתמש, להצמיח קרניים, להוסיף משקפיים, להפעיל אובייקטים שיגיבו לתזוזות הגוף. כל דבר אחר שתוכלו לדמיין. השמיים הם הגבול. סוף סוף אינסטגרם מאפשרים לייצר חוויה אינטראקטיבית אמיתית, כזו שהעוקבים שלכם יוכלו לפרסם בסטורי שלהם.

פילטר ממותג יופיע ברשימת הפילטרים לפי חיפוש, עוקבים יוכלו למצוא אותו בטאב הפילטרים, או בסטורי.

איך פילטר לעסק יכולים לקדם את המטרה שלכם?

שימוש בפילטרים הוא דרך מהנה להגביר מודעות מיתוגית ולהפעיל את הקהל שלכם. הפילטרים יכולים להעלות את כמות העוקבים, וגם לייצר עניין שיביא כניסות לאתר. פילטרים יכולים לעזור לקהל חדש להכיר את המותג שלכם טוב יותר. לתקשר איתו מעבר לאינטראקציות המסורתיות, כמו לייק או תגובה. הפילטר שלך יהיה מעוצב במיוחד לפי ערכי המותג שלך. פילטר משלב אלמנטים אינטראקטיביים המאפשרים למשתמשים לשחק עם המותג. זה יכול להיות לוגו או סלוגן שמשתלב בצורה אלגנטית.

חברות אופנה יוקרתיות Gucci ו-Prada מותגי אופנת רחוב כמו Rip N Dip ו- Santra Kruz. מותגי ענק כאלו משתמשים בפילטרים בכדי לעורר עניין ולקבל עוד חשיפה אורגנית. אמלי לנס, מפיקה ודיג'יי מהמובילות בעולם, השתמשה בפילטר אינסטגרם בכדי לקדם אלבום חדש שיצא בלייבל הבית שלה – Lenske.

אם העסק שלך מוכר מוצרים, הפילטרים הם כלי שימושי עבור העוקבים שלך. המוצר שלכם יכול להופיע בסטורי של העוקבים שלכם במגוון צורות. פילטר לא חייב לקדם מכירות, הוא יכול להיות בשביל הכיף, בדרך כלל אלו הפילטרים המצליחים.

איך יוצרים פילטרים לאינסטגרם שיתאימו למותג שלך?

יש לכם רעיון טוב לפילטר מקורי, שיהיה כיף להשתמש בו ויהווה ערך עבור העוקבים שלך? החדשות הטובות הן שלא בהכרח צריך לפנות לחברה או מפתח כדי לייצר פילטר משלכם.

הכל תלוי במורכבות וברעיון. לימוד התוכנה Meta Spark Studio הוא לא מורכב מדי. במיוחד למי שמגיעים מעולמות העיצוב הדיגיטלי, תלת מימד ואנימציה.

התוכנה מגיעה עם תבניות לאפקטים נפוצים, כגון אובייקט תלת ממדי בעולם האמיתי, מסכה מעוצבת, איפור או שינוי הרקע.

באמצעות סרטוני ההדרכה וקריאת מאמרים תוכלו ללמוד כיצד להפיק ממנה את המרב ולהגיע לתוצאות מדהימות.
אם אתם בלי מותג ולא רוצים להישאר מאחור – זה הזמן לייצר פילטר לאינסטגרם ברמה גבוהה ומקצועית. פילטרים™ יוכלו ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד סופו.

צרו איתנו קשר בדף הבית