רגע..

באסטיל Input

באסטיל ידועה בתור להקה העושה שימוש רב בטכנולוגיה, מעבר למוזיקה אלקטרונית בסאונד שלהם. הם יוצרים בשלל סגנונות כולל סינת'-פופ, אלקטרו פופ ודאנס-רוק. באסטיל אימצו את הפן העתידני בהופעות חיות. לעתים קרובות הם משלבים וידאו ארט וידאו מפינג, אפקטים של תאורה וחוויות סוחפות במופעי הלייב שלהם כדי ליצור חוויה בולטת ויזואלית עבור המעריצים שלהם. באסטיל מנצלת את הסואישל מדיה כדרך להתחבר לקהל ולקדם את המוזיקה שלהם גם במטאוורס. (Bastille) היא להקת אינדי רוק בריטית שהוקמה בשנת 2010. הלהקה מורכבת מהסולן והפסנתרן הראשי דן סמית'. הבסיסט וזמר הליווי קייל סימונס, הגיטריסט הראשי וויל פרקוורסון והמתופף כריס "וודי" ווד.

מוזיקה מחברת בין אנשים בכל מציאות

מוזיקה יוצרת חיבור בין אנשים, וזה דבר שהפך לבולט בשנים האחרונות. עם ההגבלות מתקופת הק*רונה , אנשים היו בחיפוש מתמשך אחרי דרכים חדשות להתחבר, לתמוך ביוזמות חברתיות, לבדר את עצמם ולגלות יוצרים ומותגים חדשים. מטא, חברת טכנולוגיה שמעבר לסושיאל מדיה יוצרת אפליקציות חוויות סוחפות, הייתה בחזית, כשהיא משתמשת בטכנולוגיות כמו מציאות רבודה (AR) ומציאות מדומה (VR) כדי לדחוף את גבולות היצירתיות וליצור חוויות סוחפות וקהילתיות.

אחת הדרכים שבהן קמפיינים מוזיקליים השתמשו במציאות רבודה היא מיזוג העולם האמיתי והוירטואלי. עם למעלה מ-700 מיליון שימושים חודשיים לפילטרים באינסטגרם ובפייסבוק. למטא יש את הכוח והנדל״ן הגדול ביותר בכל הנוגע לטכנולוגיות הללו. דוגמה אחת היא השקת האלבום החדש של באסטיל. לקראת צאת האלבום "Give Me The Future״. EMI Records שיתפה פעולה עם WPP ו-Epic Games ויצרו עולם וירטואלי למעריצי הלהקה באמצעות Unreal Engine. מעריצים מכל העולם יכלו נכנסו לעולם הוירטואלי כאווטרים ויצרו אינטראקציה עם הלהקה, ובכך לקרב אותם יותר מאי פעם. החוויה עברה מאוחר יותר למטא-קווסט. בנוסף, הקמפיין הסתמך על AR.

חוויה מוזיקלית למעריצים של באסטיל

כאן אנחנו נכנסו לתמונה כאשר יצרנו חוויה מוזיקלית ייחודית בתוך פילטר אינסטגרם שהוכיחה שחדשנות מניעה חוויות סוחפות.הפניה ל-דף נחיתה פורסמה במגזיני מוזיקה ובמקורות של המעריצים. בף הנחיתה ישנה הפניה לפילטר ולסריקה של האלבומים. בכל אלבום ניתנת אפשרות להשמעה של ערוצים מופרדים מתוך להיטי האלבום. כמו כן אפשר לסמן איזה ערוץ הכי אוהבים במצלמה הקדמית. במצלמה האחורית החוויה הויזואלית הגדולה נפתחת כאשר סורקים את שלושת האלבומים יחדיו. בסופו של דבר המעריצים מגלים חומרים שמעולם לא ראו אור. מתקרבים לתהליך היצירה של החומרים הבאים. מתייגים את הלהקה ומשתפים אותם באינפוט שלהם. לבסוף המעריצים הם חלק מפיסת היסטוריה של חלוציות במאוורס המוזיקלי. וגם עשויים להשפיע על איך ישמעו האלבומים הבאים של באסטיל.

באסטיל הוראות לסריקת הפילטר
מתוך דף הנחיתה של באסטיל