רגע..

פייבר Disco Party

פייבר (Fiverr) הוא אתר מסחר פופלאי המחבר בין פרילנסרים ללקוחות שמחפשים את השירותים שלהם. החברה נוסדה ב-2010 ומאז גדלה עם מיליוני פרילנסרים המציעים את שירותיהם ללקוחות ברחבי העולם.

חיבור פרילנסרים עם לקוחות

הפלטפורמה של פייבר מאפשרת לפרילנסרים ליצור פרופילים המציגים את כישוריהם וחוויותיהם. מה שמקל על הלקוחות למצוא את הפרילנסר המתאים לפרויקט שלהם. פרילנסרים יכולים ליצור תיק עבודות של השירותים שלהם, כולל דוגמאות לעבודות והמלצות מקונים אחרים. פרופיל מגוון ועשיר בהמלצות עוזר להתבלט מהמתחרים. לקוחות יכולים לחפש פרילנסרים על סמך כישוריהם, מיקומם וקריטריונים נוספים. כמו כן ניתן לפנות אליהם ישירות כדי לקבל הצעת מחיר או להתייעץ.

מגוון רחב של שירותים

פייבר מציעה מאות שירותים שונים כמעט בכל קטגוריה שתצליחו לחשוב עליה. החל מכתיבה שיווקית, עיצוב גרפי, משחק מול מצלמה, תכנות, עריכת סאונד ואפילו יצירת פילטרים באינסטגרם. זה מאפשר לכל בעל מקצוע למצוא עבודה במגוון תחומים דיגיטליים. לקוחות מכל העולם יכולים למצוא אנשי מקצוע המתמחים בתחום שהם מחפשים. פייבר גם מאפשרת לפרילנסרים לקבוע את המחירים שהם רוצים ומאפשר שוק חופשי לתחרות.

תשלום בטוח ומאובטח גם בישראל

פייבר מציעה מערכת תשלומים מוגמת ומאובטחת עם התחייבות כי פרילנסרים מקבלים תשלום בזמן. בנוסף שהלקוחות יהיו מרוצים מהעבודה שהם מקבלים. התשלומים מתבצעים דרך הפלטפורמה, מה שמבטיח ששני הצדדים מוגנים. זה נותן לפרילנסרים שקט נפשי, ומאפשר להם להתמקד בעבודה שהם נהנים לעשות. גם אם אתם מוכרים בישראל תוכלו להצטרף ולקבל תשלומים היישר לחשבון הבנק שלכם דרך חברות כמו פייפאל או פייוניר.

ההשפעה של פייבר על תעשיית הפרילנסרים

לפייבר הייתה השפעה עצומה על תעשיית הפרילנסרים. זה הקל על פרילנסרים למצוא עבודה ועל לקוחות למצוא אנשי מקצוע שיכולים לעזור להם בפרויקטים שלהם. פייבר גם סייעה לדמוקרטיזציה של תעשיית הפרילנסרים בכך שאפשרה לאנשים עם מגוון רחב של כישורים וניסיון למצוא עבודה. זה אפשר לאנשים רבים להקים עסק משלהם, ועזר ליצור מקומות עבודה וצמיחה כלכלית ברחבי העולם.

פילטר אינסטגרם בפייבר

לכבוד מסיבת סוף השנה של חברת פייבר בישראל יצרנו פילטר אינסטגרם המקדם את המסיבה. עיצוב ייחודי של פוסטר מקבל חיים במציאות רבודה. הפוסטר הוצג במסדרונות החברה בצירוף קוד קיו-אר המוביל לפילטר.

הפילטר עובד במצלמה האחורית והקדמית. במצלמה הקדמית תוכלו לראות עצמכם בתור כדורי דיסקו. במצלמה האחורית  לסרוק את הפוסטר כדי להתחיל חווית מציאות רבודה הכוללת תלת מימד ואנימציה, בשילוב מוזיקה.

רוצים לנסות בעצמכם?

  1. פתחו את העמוד של הפילטר במחשב.
  2. סרקו את קוד הקיו-אר כדי לפתוח את הפילטר.
    פילטר אינסטגרם קוד קיו אר פייבר
  3. סרקו את הפוסטר של המסיבה.

פילטר אינסטגרם מסיבת עובדים פייבר