רגע..

רוברט גלספר Dancing Glasper

רוברט גלספר הוא פסנתרן ג'אז, מלחין ומנהיג להקה מיוסטון, טקסס. הוא פעיל בסצנת הג'אז מסוף שנות ה-90, והוציא כמה אלבומים כמוביל. גלספר שיתף פעולה עם מגוון רחב של אמנים בז'אנרים שונים.

 

הוא החל את הקריירה המוזיקלית שלו בנגינה בלהקות ג'אז ו-R&B מקומיות ביוסטון. ואז עבר לניו יורק ב-1997 כדי ללמוד בבית הספר החדש לג'אז ומוזיקה עכשווית. לאחר שסיים את לימודיו, הוא ביסס את עצמו במהירות כנגן מבוקש וקולאבוריטור. ניגן עם אמנים כמו Mos Def, Q-Tip ו-Bilal. ב-2005 הוציא רוברט גלספר את אלבום הבכורה שלו, "Mood". שהציג שילוב של יצירות מקוריות וקאברים לשירים של אמנים כמו רדיוהד ונירוונה. האלבום זכה לשבחי המבקרים ועזר לבסס את גלספר בתור כוכב עולה בעולם הג'אז.

רוברט גלספר זוכה בגראמי על אלבום ה-R&B הטוב ביותר

במהלך השנים , רוברט גלספר הוציא עוד כמה אלבומים, כולל "In My Element" ו-"Double-Booked", מה שחיזק עוד יותר את המוניטין שלו כמוזיקאי רב תכליתי וחדשני. ב-2012 הוא הוציא את "Black Radio", שהציג שיתופי פעולה עם מגוון רחב של אמני R&B והיפ הופ, כולל Erykah Badu, Lalah Hathaway ו-Mos Def. האלבום זכה להצלחה מסחרית וביקורתית, וזכה בפרס הגראמי לאלבום ה-R&B הטוב ביותר ב-2013.

בנוסף לעבודתו כמנהיג להקה ואמן הקלטות, גלספר הוא גם מוזיקאי סשן מבוקש, לאחר שניגן באלבומים רבים וסיבובי הופעות עם אמנים כמו קנדריק לאמאר, ג'יי זי וסולאנג'. הוא ממשיך לדחוף את גבולות הג'אז ולחקור טריטוריות קוליות חדשות במוזיקה שלו, מה שהופך אותו לאחד מנגני הג'אז המרגשים והמשפיעים ביותר בדורו.

רוברט גלספר באינסטגרם

יצרנו פילטר אינסטגרם שבו רוברט גלספר מופיע ברקע מאחורי המשתמשים. רוקד לשיר "Black Superhero" שמתנגן ברקע. המעריצים יכולים לצלם תמונה או סרטון עם הפילטר ולשתף אותו באינסטגרם שלהם. בפילטר גלספר כביכול עושה פוטובומב בריקוד קומי. הפילטר זכה לתשומת לב רבה מצד מעריציו ועוקבים של גלספר, הפילטר הזה לא רק מאפשר למעריצים להתחבר לגלספר בצורה חדשה וייחודית, אלא הוא גם מציג את המוזיקה שלו ואת המסר שלו בשיר "Black Superhero", מה שהופך אותו לדרך מצוינת להתחבר למעריציו ולהעלות חיוך על פניהם בזמן שהם מאזינים לשיר מעולה.