רגע..

Beartooth Below

Beartooth היא להקת הארדקור פאנק אמריקאית שזכתה לתהילה בשנים האחרונות. הלהקה, שהוקמה בשנת 2012 על ידי קיילב שומו, עשתה לעצמה שם במהירות בתעשיית המוזיקה עם ההופעות החיות האינטנסיביות והסאונד החזק שלה.

סאונד ייחודי וליריקה בועטת

הצליל של Beartooth מאופיין באנרגיה הגולמית שלו ובשימוש רב בעיוות גיטרה. המוזיקה של הלהקה מושפעת מאוד מז'אנר הארדקור פאנק, אך משלבת גם אלמנטים של מטאלקור, פופ פאנק ורוק אלטרנטיבי. שילוב זה של צלילים יוצר צליל ייחודי ועוצמתי שמייחד אותם מלהקות אחרות בסצנה. המילים שלהם עוסקות לעתים קרובות במאבקים אישיים ובבעיות נפשיות, מה שנותן למוזיקה שלהם תהודה רגשית עמוקה עם המאזינים. הסולן הראשי של הלהקה, קיילב שומו, היה פתוח לגבי המאבקים שלו בדיכאון וחרדה, מה שעזר ליצור תחושת חיבור עם מעריצים שיכולים להתייחס לנושאים במוזיקה.

הופעות חיות מפוצצות באנרגיה

ההופעות החיות של Beartooth ידועות באנרגיה האינטנסיבית והכוח הגולמי שלהן. חברי הלהקה נותנים הכל על הבמה, המעריצים שלהם גומלים בתגובות אנרגטיות ונלהבות באותה מידה. ההופעות החיות של הלהקה מסתיימות לעתים קרובות בגלישת המונים, מושינג וצלילה במה, מה שמותיר את המעריצים נרגשים ומותשים.

ההשפעה של Beartooth על סצנת המוזיקה

אין להכחיש את ההשפעה של Beartooth על סצנת המוזיקה. הלהקה צברה קהל מעריצים מסור, והמוזיקה שלה זכתה לתהודה בקרב מעריצים ברחבי העולם. ברטוס זכתה גם בהחייאת ז'אנר הפאנק ההארדקור, והיווה השראה למוזיקאים צעירים רבים להקים להקות משלהם. הצלחתה של הלהקה פתחה את הדלת גם להכרה והערכה של להקות דומות אחרות. הסאונד הייחודי של Beartooth, ההופעות החיות העוצמתיות והמילים המשמעותיות הופכים אותם לכוח שצריך להתחשב בו בתעשיית המוזיקה. אין להכחיש את ההשפעה של הלהקה על הסצנה וקהל המעריצים שלה ממשיך לגדול. עם עוד אלבומים וסיבובי הופעות, Beartooth היא בהחלט להקה שצריכה להיות על הרדאר של כולם.

beartooth פילטר אינסטגרם

מלאך המוות בבית הקברות: הפילטר של Beartooth

לרגל יציאת האלבום החדש Below. קיבלנו מהלהקה את עטיפת האלבום כרפרנס לאווירה. לצורך כך יצרנו עבורם פילטר באינסטגרם אשר מתקשר ישירות עם עטיפת האלבום. יצרנו מחדש את הסצנה בתלת מימד. המשתמשים יכולים להפוך למלאך המוות בעצמם ולרכוב על האופנוע. האופנוע ניתן להאצה ע״י פתיחת הפה. תנועות הראש מנווטות את כיוון הנסיעה.