רגע..

Hör Berlin עמדת תקלוט

HÖR היא פלטפורמת סטרימינג המשדרת מוזיקה אלקטרונית וסטים חיים של דיג׳ייז ומפיקים מכל העולם. התחנה ממוקמת בשכונת קרויצברג בברלין. ל-Hor שפה חתרנית ומיתוג המתקשר באופן מושלם עם תרבות הרייב. אם צפיתם פעם ראשונה בסט שנוגן ב-HÖR, כנראה שהוא יחקק לכם בזיכרון.

הפלטפורמה נוסדה ב-2019 על ידי דורון מסטיי צ׳ארלי ואורי יצחקי, דיג׳ייז ומפיקים מוזיקליים מוכרים גם כ-TV.Out ההרכב שלהם שצבר פופולריות במועדונים בברלין בזכות השילוב המיוחד שלהם של אלקטרוניקה ופאנק חללי המושפע מלייבלים כמו L.I.E.S, TTT ו-Machining Dreams. הם ידועים בגישה הבלתי מתפשרת לעבודה שלהם, הסאונד של טי.וי. אאוט משלב אלקטרוניקה אנלוגית ומוזיקת Lo-Fi. המוזיקה מציגה את הכישרון שלהם ליצור מנגינות מעניינות על גבי מקצבים המתפתחים בהדרגה. מתשוקה שלהם למוזיקה נולדה תחנת הרדיו.

רדיו אינטרנטי משנה את חוקי המשחק

התחנה שומרת על איכות ויראלית, עוד רגע מיליארד צפיות ביוטיוב, 600 אלף מנויים וחמשת אלפים סטים בערוץ. ב-HÖR אפשר להאזין לז׳אנרים המתאימים גם לרחבת הריקודים וגם לסלון הביתי. המטרה של-HÖR היא ליצור קהילה מקוונת הדומה לזו שנמצאת בחנות תקליטים. קהילה פתוחה למסיבות, לייבלים וקולקטיבים ברלינאיים להזמין תקליטנים מהסצנה שלהם לנגן מיקס לכל המאזינים בעולם. HÖR צברה את הפופולריות שלה במהלך הקורונה ששידרה סטים של תקליטנים שהופעותיהם בעולם בוטלו. חלופה שפויה למוסיקה בקצבים גבוהים לכל אוהבים הקלאב באשר הם. בשנים האחרונות חלה עלייה בתחנות רדיו עצמאיות באינטרנט יותר אנשים מחפשים מקורות חדשים למוזיקה ותרבות. תחנות אלו מציעות מגוון של תכניות ותוכן שאינו קשור בהכרח לז'אנר מסוים או תכנים מסחריים. מאזינים רבים מעריכים אותנטיות וחופש ביטויכמו שמציעות תחנות עצמאיות, כמו את ההזדמנות לגלות אמנים חדשים.

באוקטובר שנה שעברה HÖR השיקו אתר חדש ושירות מנויים המציע פיצ'רים נוספים כגון רשימות השמעה וספריית שידורי העבר למנויים בתשלום. מודל המנויים נועד לספק מערכת הכנסות בת קיימא לאמנים ולשמור על פעילות התחנה.

Hör Berlin Instagram Filter

איך משתמשים בפילטר של HÖR

שיתוף פעולה בין אמנית התלת Kyo Park ו-ירין לידור הוליד פילטר אינסטגרם מוזיקלי ולא רשמי לHÖR. הפילטר זכה בתחרות Those Long Nights של הבלוג לנסליסט והגיע למקום השני. הפילטר מכיל סאונדים ומודלים תלת מימדים המעצימים את חווית המציאות הרבודה.  המצלמה האחורית נפתחת אל תוך חדר התקלוט של HÖR. עמדת תקלוט מציגה פאד סאמפלר המאפשר נגינה של לופים מוזיקליים. מקצבי תופים, בייס ליינים, קולות, ואפקטים נוספים ניתנים להפעלה בלחיצה. במצלמה הקדמית המשתמשים יכולים להיות בעמדה כאשר הם נראים כאילו הם מתקלטים בתוך החדר.
פתחו את הפילטר במצלמה האחורית וחכו לטעינה של הסצנה והמיקום שלה בחלל שלכם, לאחר מכן העמדה תיפתח והמיקסר יהפוך למשטח שליטה עם 25 כפתורים. לחצו על אחד הכפתורים ראו הסבר.

Hör Control Surface