רגע..

רודי ריץ׳ The Box

השיר "The Box" של רודי ריץ' כבש את עולם המוזיקה בסערה. הוא יצא ב-2019 והגיע לראש מצעד הבילבורד הוט 100 ונשאר שם 11 שבועות רצופים. מה שהופך אותו לאחד הלהיטים הגדולים של העשור. התשובה שלנו לשיר של רודי ריץ׳ היא במציאות רבודה דרך פילטר אינסטגרם המאפשר לאנשים חוויה שובבה בה הם צריכים להזיז את הראש מצד לצד כדי לייצר את המקצב וההוק המדבק מתוך השיר, כך שהם בונים מחדש את הגרסה האינסטרומנטלית של השיר ועל הדרך מגלים אם יש להם חוש קצב כדי להשמיע את הסאונדים ברגע הנכון.

רודי ריץ׳ הראפר מכה גלים בסצנה

רודי ריץ׳ מכה גלים בסצנת הראפ כבר כמה שנים. ריץ׳ גדל בקומפטון, המקום שממנו הכל התחיל עבור אגדות ווסטקוסט כמו דוקטור דרה וקנדריק למאר. לראשונה זכה להכרה נרחבת עם יציאת מיקסטייפ הבכורה שלו, "Feed Tha Streets", ב-2017, שכלל את הסינגל הלהיט "Die Young". מאז, הוציא כמה פרויקטים מצליחים, כולל אלבום אולפן ראשון, "Please Excuse Me for Being Antisocial". באלבום האולפן שיצא ב-2019 היה את הלהיט את "The Box" כסינגל מוביל.

מה כל כך מיוחד ב-The Box של רודי ריץ?

"The Box" נכתב על ידי רודי ריץ', סמואל גלואד, אדריוס מוראן ואקאל טייט. הוא הפך ללהיט ויראלי בשל המקצב הייחודי שלו, שהפך פופולרי בתרבות הממים. השיר נוצר בסשן לילה מאוחר והיה השני שהופק באותו לילה, שבסוף יצא האחרון באלבום.  הקליפ  יצא בפברואר 2020 ובוים על ידי ריץ', זכה ליותר מ-463 מיליון צפיות ביוטיוב. הוא מציג את ריץ' בתרחישים שונים, כולל נהיגה במכונית ספורט במירוץ ומשחק כדורסל.

השיר כולל קצב קליט ומדבק וזרימה חלקה ומלודית של רודי ריץ'. בליריקה, ריץ' מדבר על התשוקה לעושר וחומריות ועל הפיתוי לעשות מה שצריך להשיג אותם. גם אם זה אומר פעילות לא חוקית או אתית. למרות הצלחתו המסחררת, "The Box" ספג ביקורת על מילותיו, שחלקן פירשו כמקדם חמדנות ואובר צרכנות. עם זאת, אחרים שיבחו את השיר על הקצב הקליט שלו וכישורי הראפ המרשימים של ריץ'. והוסיפו אפשר גם לבקר את תעשיית הראפ והפופ המקדמים תכנים זהים בעטיפה שונה.

בנוסף לקריירה המוזיקלית שלו, ריץ' גם עלה לכותרות על מאמציו הפילנתרופיים. בשנת 2020, תרם מאה אלף דולר לבית ספר בקומפטון לסייע במימון משאבי למידה מרחוק בקורונה. "The Box" של רודי ריץ' ביסס את מקומו ככוח מרכזי בתעשיית הראפ. ההפקה הלא שגרתית, ההוק הממכר והמילים החתרנית הפכו אותו ללהיט בלתי מעורער. הכישרון של רודי ריץ' כאמן ומאמצי הצדקה שלו רק הוסיפו למשיכה שלו כשם מותג.

איך משתמשים בפילטר של רודי ריץ׳?

ראשית לוודא שאפליקציית אינסטגרם מעודכנת לגרסה אחרונה ואז לפתוח את הפילטר בקישור הזה

  1. פתחו את הפילטר במצלמה הקדמית
  2. הרימו את הגבות כדי להפעיל את הכינורות
  3. הזיזו את הראש מצד לצד לפי הקצב המקורי של השיר
  4. פתחו את הפה פעם אחת כדי להתחיל את מקצבי התופים והבס
  5. ומשם הקפידו לשמור על הקצב בתנועות הראש שלכם
  6. אם אתם אמיצים שתפו את הוידאו בסטורי