איך יוצרים פילטר לאינסטגרם

פילטר לאינסטגרם משמח אנשים ומעלה חיוכים, ללא ספק התבלין הסודי לסטורי מוצלח. כל אחד רוצה לדעת איך יוצרים פילטר לאינסטגרם מנוכח הפופולריות שלהם בשנים האחרונות. יצירת פילטר לאינסטגרם מתבצעת דרך Meta Spark הפלטפורמה של מטא למציאות רבודה ומציאות מורחבת, זהו תהליך פשוט המאפשר לכם ליצור פילטרים מותאמים אישית לעיצוב ולרעיון שלכם. הכנו מדריך קצר וקפיצה למים שלב אחר שלב שבו תלמדו איך יוצרים פילטר לאינסטגרם. פילטרים יוצרים עם התוכנה Meta Spark Studio לפני שמתקינים צריך שינויים בחשבון הפייסבוק, בואו נתחיל!

חברו את חשבון האינסטגרם שלכם כדי להעלות את הפילטר

ראשית יש לוודא שפייסבוק מחובר לחשבון האינסטגרם. במידה והחשבון לא מחובר לאינסטגרם, תוכלו לעשות זאת דרך הקישור:
https://accountscenter.facebook.com/profiles

התחברות לפייסבוק

חיבור החשבון לאינסטגרם

 

הורידו והתקינו את Meta Spark Studio

באתר מטא ספארק תמצאו את הקישור לגרסה הכי עדכנית של התוכנה, השתמשו בקישור הזה:

https://sparkar.facebook.com/ar-studio/download

הפעילו את Meta Spark Studio – להפעלה ראשונה יש להכין שם משתמש וסיסמה של פייסבוק.

איך יוצרים פילטר לאינסטגרם

 

איך יוצרים פילטר לאינסטגרם מתוך תבנית

במסך הפתיחה תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב תבניות מוכנות כדי להתחיל במהרה. ספארק מציעה תבניות לסוגים שונים של פילטרים, כגון ביוטי, שיידרים וטקסטורות, אנימציה, תלת מימד ועוד. בחרו את התבנית המתאימה לפילטר שלכם, זו ההתחלה הכי טובה בללמוד איך יוצרים פילטר לאינסטגרם. הדרך הכי מעניינת היא להוריד תבניות ולהתנסות בכל היכולות של כל תבנית.

פילטר באינסטגרם תבניות

התאימו אישית את הפילטר שלכם

לדוגמא לאחר בחירת Background, תוכלו להתאים את הפילטר על ידי הוספת רקע או גרפיקה משלכם.
בתמונה מתחת הצגנו אזורים חשובים לשליטה על מטא ספארק סטודיו. השתמשו ב- Assets Panel כדי להוסיף תמונות, קבצי קול, סקריפטים ומודלים תלת מימדיים.
השתמשו ב-Scene כדי להוסיף אלמנטים כגון מודלים תלת מימדיים או משטחים עם טקסטורות שונות. בתוך ה-Viewport תוכלו לראות ולסדר את האלמנטים המופיעים בתוך הפילטר.
בתוך ה-Simulator תוכלו לראות את דוגמא איך הפילטור מופיע על מסך המכשיר שלכם. אנחנו ממליצים שכל יוצר שרוצה ללמוד איך יוצרים פילטר לאינסטגרם יבקר גם אתר מטא ספארק לסקירה מלאה של מבנה התוכנה.

פילטר לאינסטגרם מטא ספארק

 

תצוגה מקדימה של הפילטר שלכם

ברגע שאתם מרוצים מהנראות של הפילטר בתוך הסימולטור, אתם יכולים לצפות בתצוגה מקדימה של הפילטר. כדי לראות איך ייראה באינסטגרם לחצו על כפתור "Test On Device".  כדי לשלוח את הפילטר לבדיקה דרך חשבון האינסטגרם שלכם.

תצוגה מקדימה פילטר לאינסטגרם

פרסמו את הפילטר שלכם

כאשר אתם מוכנים לפרסם את הפילטר באינסטגרם או בפייסבוק, לחצו "Publish" בפינה הימנית התחתונה במסך. תועברו לMeta Spark Hub, שם תזינו תיאור עבור הפילטר, איפה ומתי להפוך אותו לזמין.
פרסום לאינסטגרם

איך מעלים פילטר לאינסטגרם

לאחר שפרסמתם את הפילטר שלכם, הוא יצטרך לעבור אישור אינסטגרם לפני שהוא יהפוך לזמין לציבור. כדי לשלוח את הפילטר לבדיקה, לחצו על הלחצן "Submit". בפינה העליונה מצד ימין, תהליך זה עשוי להימשך עד 48 שעות.
שולחים אפקט לבדיקה

איך משתפים את הפילטר באינסטגרם

לאחר שהפילטר שלכם יאושר על ידי אינסטגרם, אתם תקבלו מייל והתראה בפייסבוק. לאחר מכן הוא יהיה זמין לשימוש לכל משתמשי הפלטפורמה. אתם יכולים לשתף את הפילטר שלכם על ידי פרסום בסטורי או בריל .
הפילטר שלך התקבל

לסיכום, יצירת פילטר לאינסטגרם הוא תהליך פשוט המאפשר ליצור חוויות מצחיקות, מרגשות ולהעביר מסרים.  מסרים מותאמים אישית לכל סגנון או רעיון שעולה בראשכם. בעזרת מטא ספאק סטודיו תוכל ליצור ולפרסם פילטר לאינסטגרם משלכם ולתת לעוקבים שלכם משהו מרענן. צפו בגלריית הפילטרים שלנו. – גלריית פילטרים לאינסטגרם

מחפשים פילטר לאינסטגרם ברמה גבוהה לעסק שלכם? צרו קשר.